Jedwabny top - must have w Twojej szafie!

Jedwabny top - must have w Twojej szafie!

Jedwab, można o nim rozmawiać godzinami, ale zdecydowanie przyjemniejsze jest noszenie go na sobie. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się stać przed szafą i narzekać na to, że nie masz się w co ubrać. Tym blogiem postaramy się pożegnać tą ubraniową zmorę, a zrobimy to z pomocą jedwabnego topu.

W szafie najważniejsze są rzeczy uniwersalne. Nazwa "szafa kapsułowa" owiana została ogromną sławą, ale czy słusznie? W dużej mierze tak. Są jednak ubrania, które same w sobie są na tyle uniwersalne, że mogłyby nosić miano królowej szafy kapsułowej. Do nich na pewno zalicza się klasyczny jedwabny top w kolorze czarnym lub ecru. Jest to rzecz, którą połączysz praktycznie ze wszystkim.

Jedwab i dżins?  

Zacznijmy od połączenia z denimem. Matowa i surowa struktura denimu w perfekcyjny sposób łączy się z delikatnym połyskiem jedwabnej satyny. Oczywiście najprościej będzie połączyć top z dżinsowymi spodniami (my kochamy Levisy 501), ale dżinsowa kurtka również będzie świetnie wyglądać. Dodaj swoje ulubione dodatki w postaci biżuterii i voilà! Przepis na stylówkę pod tytułem - Nie wiem czy chce bardziej elegancko czy na luzie, ale ma być stylowo - gotowy! 

Klasyk! To też lubimy 

Kolejnym świetnym rozwiązaniem będzie połączenie topu z materiałowymi spodniami. Bardziej klasyczna i trochę bardziej formalna stylizacja. Ale czy to coś złego? Jasne że nie! Czasami przecież chcemy założyć coś pięknego na randkę, spotkanie biznesowe czy do opery. W takich sytuacjach przyda się właśnie jedwabny top. W jakim kolorze? Proste! W jakim siebie najbardziej lubisz. Bardziej subtelne dodatki i będziesz wyglądać jak milion dolarów. 

Jednym z rozwiązań na lato jest również połączenie topu ze spódniczką lub spódnicą. Rozwiązanie wręcz idealne biorąc pod uwagę komfort termiczny jaki dają spódniczki oraz właściwości jedwabiu, który jest przewiewny i pozwala ciału oddychać. Pisząc to mam pewność, że będzie to jedna z Twoich ulubionych stylizacji na gorące letnie dni i wieczory. 

 
Topy wykonane w 100% z jedwabiu znajdziecie na stronie veneis.com.pl
Powrót do blogu