Jedwabna bielizna

Jak nosić? - jedwabna bielizna

Bez wątpienia jedwab to jedna z najpiękniejszych i najprzyjemniejszych tkanin jakie istnieją na świecie. Od wieków tworzono z niej szaty dla królów, biskupów i innych zamożnych ludzi. Na szczęście dzisiaj, jedwab jest dostępny dla każdego z nas. 


W tym wpisie chcielibyśmy skupić się na jedwabnej bieliźnie. Śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najważniejszych elementów garderoby, gdyż znajduje się najbliżej ciała i to ona decyduje o naszym codziennym komforcie. A fakt, że często zapominamy, że mamy ją na sobie sprawia, że nadaje się do tej roli znakomicie.

Do spania

Myśląc o jedwabiu wielu z nas kojarzy go piżamą. Jest to zupełnie zrozumiałe. Jedwab świetnie reguluje temperaturę, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w letnie gorące noce. Poza właściwością termoregulacji jest również hipoalergiczny i nie przyciąga kurzu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Oddychająca tkanina sprawi, że Twoje ciało będzie oddychać w trakcie nocy, a dzięki temu Ty obudzisz się dotleniona i gotowa na kolejne wyzwania. Jedwab nie ociera skóry, co dla ludzi ze skłonnością do przetarć jest wręcz idealnym rozwiązaniem. Kupując jedwabny biustonosz czy jedwabne figi nie tylko poczujesz się dobrze w swoim ciele, ale przede wszystkim o nie zadbasz. 

Na miasto

Tak, bielizna nie musi nadawać się tylko do spania, a przede wszystkim nie musisz jej zawsze ukrywać. Jedwabny biustonosz, będzie dla Ciebie idealny jako podstawa kapsułowej garderoby. Jego faktura będzie dobrze współgrać z innymi tkaninami i świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Załóż go pod marynarkę, lub pod bardziej prześwitującą bluzkę. Spróbuj poeksperymentować i stworzyć coś nieszablonowego, a zobaczysz jak wiele można z nim połączyć. 


Na gorące dni

Cudownie połyskująca w słońcu tkanina sprawi, że będziesz mogła poczuć się w niej jeszcze bardziej wyjątkowo. Cały komplet bielizny będzie idealnym rozwiązaniem na ciepłe dni, szczególnie w wakacyjnych miejscach, w których będziesz mogła poczuć się komfortowo. Jeśli jednak uznasz, że bielizna jest jednak zbyt odważna w aktualnej sytuacji na figi możesz założyć jedwabne spodenki albo jedwabną sukienkę, nadal ciesząc się wygodą, jaką daje ci jedwab. 


Bieliznę wykonaną w 100% z jedwabiu znajdziecie na stronie veneis.com.pl


Powrót do blogu