O nas

Veneis to marka skupiająca się na tworzeniu wyjątkowych ubrań z naturalnych tkanin, wśród których króluje jedwab. Jego wyjątkowość inspiruje nas do projektowania rzeczy ponadczasowych, które łączą w sobie klasykę oraz podążają za trendami. 

Kolekcje tworzone są z największą starannością w polskich butikowych szwalniach, co pozwala nam zachować wyjątkową jakość oraz unikalność naszych projektów. Tkaniny z jakich korzystamy są przez nas starannie wyselekcjonowane, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

 

 Założyciele 

Milena Jaworska poznawała modę od najmłodszych lat szyjąc na maszynie ubranka dla lalek. Jej fascynacja światem mody zaczęła przybierać kształtów na wybiegach europejskich Fashion Weeków, podczas których miała okazję współpracować z wieloma wyjątkowymi projektantami mody. Wtedy postawiła sobie za cel założenie własnej marki odzieżowej, która pozwoli jej dalej się realizować. Perfekcjonistka (jak przystało na inżyniera), która dopracowuje nawet najdrobniejszy szczegół związany z projektem i realizacją produktu czy organizacją sesji zdjęciowej.


Michał Gąsiewski zaczynał swoją przygodę z modą w warszawskich butikach szycia miarowego, co pozwoliło mu poznać sztukę produkcji odzieży od podszewki. Miłośnik męskich garniturów noszonych w nieoczywisty sposób, który do każdego problemu stara się podejść w nieszablonowy sposób. Od małego chciał tworzyć ciekawe projekty biznesowe, co sprawiło, że razem z Mileną wystartowali ze wspólną marką.